HBC Hradec Králové 1988 delic HBC Hostivař HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

Nábor

Aktuálně oslovujeme chlapce i dívky ve věku od 4 do 13 let!

Máte-li zájem o informace k náboru do našich oddílů, jsme stále připraveni na emailu nabor@hokejbal-hk.cz nebo telefonním čísle 602 562 077, 731 562 844 nebo přijďte na trénink každou středu od 16:45.

Všem členům v nejmenších kategoriích (minipřípravka a přípravka) nabízíme možnost bezplatné zápůjčky hokejbalové výstroje a ulehčujeme tím jejich vstup do sportovních aktivit v našem klubu.

Chcete-li se podívat, jak trénujeme, nebo rovnou vyzkoušet trénink, klikněte na http://www.hokejbal-hk.cz/rozvrh-treninku a podívejte se, kdy trénujeme.

Naše hřiště je v centru Hradce Králové v ulici J.Koziny (za Domem dětí a mládeže), dostupné ze všech čtvrtí krajského města hromadnou dopravou i pěšky.

Sportovní rozvoj je dlouhodobý proces. Zaměřujeme se na všestranné pohybové dovednosti a fyzický i mentální rozvoj jednotlivců. Hlavním cílem je tvořit osobnosti a disciplinované, přátelské sportovce, kteří budou na každý zážitek a akci v našem klubu rádi vzpomínat.

Další kontakty na náš klub naleznete https://www.hokejbal-hk.cz/klub.

Partneři klubu